40% попуст за Валентајн во Охридски Бисер Фамилија Ристески


135 Споделувања

Охридски Бисер Фамилија Ристески по повод денот на вљубените 14 Февруари направи акција со -40% Last Minute супер Попуст за вашиот Перфектен поклон со Охридски Бисер.

Дополнително Охридски Бисер Фамилија Ристески над секоја сметка над 3000 денари, поклон обетки со Охридски Бисер.

Нарачајте онлајн www.ohridpearls.com.mk или купете директно во некој од нашите продажни места во Охрид или Скопје (Рамстор, Капитол и Сити Мол).

Попустот важи до 14 Февруари 2019


Споделете со вашите пријатели!

135 Споделувања