Вистинско место за уживање во комбинација од мир, природа и зајдисонца – Апартмани Ристески Љубаништа


Вистински одмор со пролетната понуда на Апартмани Ристески – Љубаништа со прекрасен поглед кон Охридското Езеро и Св. Наум.
Сместени под падините на национален парк Галичица, на 100м од главниот пат во Љубаништа, апартманите Ристески се идеална локација доколку сакате уживате во мирот на природата придружен со прекрасни бои од зајдисонцата над Охридското езеро.
Апартманите се наоѓаат на 2км од Манастирот Св. Наум каде може да прошетате низ изворите на Црни Дрим и уживате во традиционалната храна на Ресторан Острово.

2 креветни апартмани – 35 еу/ден
3 креветни апартмани – 45 еу/ден
4 креветни апартамни – 50 еу/ден

Цената е со вклучен појадок и -20% попуст на цело мени во Ресторан Острово сместен на изворите на Црни Дрим за целосно уживајте на вашиот престој на Охридското Езеро

Дополнително за секоја резервација поклон бисерен привезок изработен од Охридски Бисер Фамилија Ристески.

За резервации контактирајте не +389 71 369 900 или резервирајте директно на: http://bit.ly/2U8u5NK

360 прошетка:

Локација:


Споделете со вашите пријатели!