Новогодишни аранжмани – Лаки Хотел и Спа


Новогодишните празници се перфектен момент да се спакувате, резервирате соба со поглед кој смирува, да се опуштите комплетно во спа центар и во 12 на полноќ да наздравите со чаша шампањ со најблиските. Ве очекуваме во Лаки Хотел и Спа
??+389 46 203 333 www.lakihotelspa.com

 


Споделете со вашите пријатели!